105 000 €
8 €/m²
Property 7325 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 56 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Evii. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
100 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 9440
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 307 €/m²
  • Kod obiektowy 5612
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
120 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 26175
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
105 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 7325
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56404
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
120 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44545
  • Metry kw. 1026 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera