Sprzedaż - Działka 5300 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sikia Sikia
55 000 €
10 €/m²
Property 33167 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 99 km

Opis

Na sprzedaż Działka5300 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 11345
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
70 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 50040
  • Metry kw. 880 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 15207
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
68 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 10923
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 5448
  • Metry kw. 2008 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 33813
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
55 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 7282
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 235 m
Sprzedaż
55 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 33167
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
62 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 59706
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19794
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 1100 m

Subskrypcja newslettera