55 000 €
166 €/m²
Property 7282 photo 1
Property 7282 photo 2
Property 7282 photo 3
Property 7282 photo 4
Property 7282 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 235 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż Działka330 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19794
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 60541
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
70 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 23720
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
80 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30550
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 15207
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
75 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64620
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
60 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 59588
  • Metry kw. 1837 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
55 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 7282
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 235 m
Sprzedaż
76 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 59526
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
45 000 € 20 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 45003
  • Metry kw. 4003 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera