Sprzedaż - Działka na Thassos

Grecja Macedonia Prefektura Kavala
200 000 €
36 €/m²
Property 3410 photo 1
Property 3410 photo 2
Property 3410 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 €
  • Kod obiektowy 3410
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
230 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 37374
  • Metry kw. 20934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 42823
  • Metry kw. 2570 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
218 000 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 58350
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
200 000 € 542 €/m²
  • Kod obiektowy 59542
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
170 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 62847
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
195 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63662
  • Metry kw. 985 m²
  • Odległość do plaży 30 m

Subskrypcja newslettera