Sprzedaż - Działka 4589 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
270 000 € 215 000 €
46 €/m²
Property 3455 photo 1
Property 3455 photo 2
Property 3455 photo 3
Property 3455 photo 4
Property 3455 photo 5
Property 3455 photo 6

Details

  • Plaża: песчано-галечный
  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 91 km

Opis

Na sprzedaż Działka4589 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 49580
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
330 000 € 270 000 € 206 €/m²
  • Kod obiektowy 59464
  • Metry kw. 1305 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
265 000 € 245 000 € 226 €/m²
  • Kod obiektowy 59686
  • Metry kw. 1082 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
280 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 60687
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
270 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 60709
  • Metry kw. 1063 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Rekomendowane Sprzedaż
270 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 60987
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
270 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 61055
  • Metry kw. 5625 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
295 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 61747
  • Metry kw. 2084 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
260 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 62824
  • Metry kw. 5980 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
300 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 63024
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera