Sprzedaż - Działka w Limassol

Grecja Cypr Limassol
400 000 €
500 €/m²
Property 35278 photo 1
Property 35278 photo 2
Property 35278 photo 3
Property 35278 photo 4
Property 35278 photo 5
Property 35278 photo 6
Property 35278 photo 7
  • Kod obiektowy 35278
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Współczynnik zabudowy: 90
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka0 metrów kwadratowych w Limassol. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
490 000 € 801 €/m²
  • Kod obiektowy 53060
  • Metry kw. 611 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
414 800 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 23385
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
330 000 € 1284 €/m²
  • Kod obiektowy 27147
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
394 800 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 23376
  • Metry kw. 987 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 25630
  • Metry kw. 5017 m²
  • Odległość do plaży 520 m
Sprzedaż
440 000 € 696 €/m²
  • Kod obiektowy 26337
  • Metry kw. 632 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera