O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 7916 m² w Nikozji
Grecja
Cypr
Nikozja
380 000 €
48 €/m²
Kod obiektowy
51666
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
7916 m²
Sprzedaż
510 000 €
3 €/m²
Działka 164904 m² Larnaca
Larnaca
Kod obiektowy
57589
Metry kw.
164904 m²
Sprzedaż
315 000 €
7 €/m²
Działka 44482 m² Larnaca
Larnaca
Kod obiektowy
56237
Metry kw.
44482 m²
Sprzedaż
319 000 €
612 €/m²
Działka 521 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
63674
Metry kw.
521 m²
Sprzedaż
530 000 €
581 €/m²
Działka 911 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
45858
Metry kw.
911 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
320 000 €
10 €/m²
Działka 31952 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
58723
Metry kw.
31952 m²
Sprzedaż
500 000 €
23 €/m²
Działka 21619 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
49383
Metry kw.
21619 m²
Odległość do plaży
20000 m
Sprzedaż
414 800 €
400 €/m²
Działka 1037 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23385
Metry kw.
1037 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
468 000 €
28 €/m²
Działka 16389 m² Larnaca
Larnaca
Kod obiektowy
52744
Metry kw.
16389 m²
Sprzedaż
420 000 €
586 €/m²
Działka 716 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
52703
Metry kw.
716 m²
Sprzedaż
340 000 €
92 €/m²
Działka 3679 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
35955
Metry kw.
3679 m²
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Subskrybować
Chciałbym otrzymywać aktualizacje i informacje o promocjach na podane dane kontakte, które pasują do moich zainteresowań i preferencji, zgodnie z
Polityka prywatnosci