Sprzedaż - Działka 36930 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
425 000 €
11 €/m²
Property 51683 photo 1
  • Kod obiektowy 51683
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 36930 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Sprzedaż
530 000 € 581 €/m²
  • Kod obiektowy 45858
  • Metry kw. 911 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
590 000 € 1008 €/m²
  • Kod obiektowy 32170
  • Metry kw. 585 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
616 850 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23387
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
414 800 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 23385
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
458 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 23397
  • Metry kw. 917 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 25630
  • Metry kw. 5017 m²
  • Odległość do plaży 520 m
Sprzedaż
352 400 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 23407
  • Metry kw. 881 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
520 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 39811
  • Metry kw. 11811 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera