Sprzedaż - Działka 12500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
430 000 €
34 €/m²
Property 35743 photo 1
Property 35743 photo 2
Property 35743 photo 3
Property 35743 photo 4
Property 35743 photo 5
Property 35743 photo 6
Property 35743 photo 7
Property 35743 photo 8
Property 35743 photo 9
Property 35743 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 14000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 96 km

Opis

Na sprzedaż Działka12500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15174
  • Metry kw. 6974 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
380 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 33204
  • Metry kw. 15120 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
400 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 62180
  • Metry kw. 4903 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 39413
  • Metry kw. 5078 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
350 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 18732
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
520 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 30611
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
440 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 14353
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 60198
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 25290
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera