Sprzedaż - Działka 8000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
350 000 €
43 €/m²
Property 18732 photo 1
Property 18732 photo 2
Property 18732 photo 3
Property 18732 photo 4
Property 18732 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 94 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka8000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 372 €/m²
  • Kod obiektowy 64791
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
520 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 30611
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
440 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 14353
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
320 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 1050
  • Metry kw. 7230 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
400 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 66018
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
430 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 35743
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
500 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 39937
  • Metry kw. 8107 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera