Sprzedaż - Działka 12000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział:
490 000 € 320 000 €
26 €/m²
Property 10871 photo 1
Property 10871 photo 2
Property 10871 photo 3
Property 10871 photo 4
Property 10871 photo 5
Property 10871 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 58 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 3645
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
400 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 66018
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
470 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 2737
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
550 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 47698
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
500 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 39937
  • Metry kw. 8107 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
450 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 62182
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
450 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6899
  • Metry kw. 16500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 25290
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera