235 000 €
166 €/m²
Property 36221 photo 1
Property 36221 photo 2
Property 36221 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1412 metrów kwadratowych w Epirze. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
352 000 € 1096 €/m²
  • Kod obiektowy 38219
  • Metry kw. 321 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
235 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 36221
  • Metry kw. 1412 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
220 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 39722
  • Metry kw. 4280 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
220 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 39721
  • Metry kw. 4182 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
300 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 43838
  • Metry kw. 2537 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera