352 000 €
1096 €/m²
Property 38219 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 18
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż Działka321 metrów kwadratowych w Epirze. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 369 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 196 €/m²
  • Kod obiektowy 35952
  • Metry kw. 2647 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
300 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 43838
  • Metry kw. 2537 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
430 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 50857
  • Metry kw. 1651 m²
  • Odległość do plaży 73200 m
Sprzedaż
485 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 43043
  • Metry kw. 3080 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
352 000 € 1096 €/m²
  • Kod obiektowy 38219
  • Metry kw. 321 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46772
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera