Sprzedaż - Działka 4000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
400 000 €
100 €/m²
Property 3645 photo 1
Property 3645 photo 2
Property 3645 photo 3
Property 3645 photo 4
Property 3645 photo 5
Property 3645 photo 6
Property 3645 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 12 km
  • Odległość od lotniska: 77 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 30611
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64900
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
500 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41061
  • Metry kw. 10018 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 46536
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
330 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 11395
  • Metry kw. 7125 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
550 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 60806
  • Metry kw. 4462 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
450 000 € 436 €/m²
  • Kod obiektowy 48797
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
500 000 € 131 €/m²
  • Kod obiektowy 11373
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
380 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 33204
  • Metry kw. 15120 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
500 000 € 651 €/m²
  • Kod obiektowy 61264
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera