500 000 €
651 €/m²
Property 61264 photo 1
Property 61264 photo 2
Property 61264 photo 3
Property 61264 photo 4
Property 61264 photo 5
Property 61264 photo 6
Property 61264 photo 7
Property 61264 photo 8
Property 61264 photo 9
Property 61264 photo 10
Property 61264 photo 11
Property 61264 photo 12
Property 61264 photo 13
Property 61264 photo 14
Property 61264 photo 15

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka768 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 461 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61317
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
450 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 42996
  • Metry kw. 3613 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
460 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 62536
  • Metry kw. 7400 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
550 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 48411
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
450 000 € 436 €/m²
  • Kod obiektowy 48797
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
520 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 60865
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
650 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 2680
  • Metry kw. 16600 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
450 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 29202
  • Metry kw. 6460 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
600 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 44631
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera