Sprzedaż - Domek 210 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
440 000 €
2095 €/m²
Property 36952 photo 1
Property 36952 photo 2
Property 36952 photo 3
Property 36952 photo 4
Property 36952 photo 5
Property 36952 photo 6
Property 36952 photo 7
Property 36952 photo 8
Property 36952 photo 9
Property 36952 photo 10
Property 36952 photo 11
Property 36952 photo 12
Property 36952 photo 13
Property 36952 photo 14
Property 36952 photo 15
Property 36952 photo 16
Property 36952 photo 17
Property 36952 photo 18
Property 36952 photo 19
Property 36952 photo 20
Property 36952 photo 21
  • Kod obiektowy 36952
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Domek
  • Metry kw. 210 m²
  • Wielkosc gruntu 300 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 6

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 210 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.