375 000 €
2483 €/m²
Property 54325 photo 1
Property 54325 photo 2
Property 54325 photo 3
Property 54325 photo 4
Property 54325 photo 5
Property 54325 photo 6
Property 54325 photo 7
Property 54325 photo 8
Property 54325 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 151 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z 3 sypialnie, 3 łazienek. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera basen komunalny, kominek, parking, trawę, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod obiektowy 35103
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod obiektowy 66145
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 37651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod obiektowy 13804
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod obiektowy 65881
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 25497
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 18107
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod obiektowy 16355
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera