400 000 €
1444 €/m²
Property 35102 photo 1
Property 35102 photo 2
Property 35102 photo 3
Property 35102 photo 4
Property 35102 photo 5
Property 35102 photo 6
Property 35102 photo 7
Property 35102 photo 8
Property 35102 photo 9
Property 35102 photo 10
Property 35102 photo 11
Property 35102 photo 12
Property 35102 photo 13
Property 35102 photo 14
Property 35102 photo 15
Property 35102 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2016
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 277 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod obiektowy 4437
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 36952
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 23786
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 25497
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod obiektowy 30107
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera