170 000 € 150 000 €
536 €/m²
Property 37124 photo 1
Property 37124 photo 2
Property 37124 photo 3
Property 37124 photo 4
Property 37124 photo 5
Property 37124 photo 6
Property 37124 photo 7
Property 37124 photo 8
Property 37124 photo 9
Property 37124 photo 10
Property 37124 photo 11
Property 37124 photo 12
Property 37124 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 1990
  • Liczba pokoi: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 280 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon z kuchnią. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
245 000 € 569 €/m²
  • Kod obiektowy 14764
  • Metry kw. 430 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
210 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 36328
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
230 000 € 1586 €/m²
  • Kod obiektowy 32132
  • Metry kw. 145 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
195 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 36894
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
253 000 € 1150 €/m²
  • Kod obiektowy 64665
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 12200 m
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 41130
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 16000 m

Subskrypcja newslettera