Na zapytanie
Property 37891 photo 1
Property 37891 photo 2
Property 37891 photo 3
Property 37891 photo 4
Property 37891 photo 5
Property 37891 photo 6
Property 37891 photo 7
Property 37891 photo 8
Property 37891 photo 9
Property 37891 photo 10
Property 37891 photo 11
Property 37891 photo 12
Property 37891 photo 13
Property 37891 photo 14
Property 37891 photo 15
Property 37891 photo 16
Property 37891 photo 17
Property 37891 photo 18
Property 37891 photo 19
Property 37891 photo 20
Property 37891 photo 21
Property 37891 photo 22
Property 37891 photo 23
Property 37891 photo 24
Property 37891 photo 25
Property 37891 photo 26
Property 37891 photo 27
Property 37891 photo 28
Property 37891 photo 29
Property 37891 photo 30
Property 37891 photo 31
Property 37891 photo 32
Property 37891 photo 33
Property 37891 photo 34
Property 37891 photo 35
Property 37891 photo 36
Property 37891 photo 37
Property 37891 photo 38
Property 37891 photo 39
Property 37891 photo 40
Property 37891 photo 41

Details

  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na wynajem 2-piętrowa willa o powierzchni 320 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Kod obiektowy 62228
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod obiektowy 58524
  • Metry kw. 319 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod obiektowy 58507
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m

Subskrypcja newslettera