658 440 €
6041 €/m²
Property 64858 photo 1
Property 64858 photo 2
Property 64858 photo 3
Property 64858 photo 4
Property 64858 photo 5
Property 64858 photo 6
Property 64858 photo 7
Property 64858 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 62 km

Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod obiektowy 65955
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
960 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 38249
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod obiektowy 61671
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 45268
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera