1 813 000 €
3626 €/m²
Property 56674 photo 1
Property 56674 photo 2
Property 56674 photo 3
Property 56674 photo 4
Property 56674 photo 5
Property 56674 photo 6
Property 56674 photo 7
Property 56674 photo 8
Property 56674 photo 9
Property 56674 photo 10
Property 56674 photo 11
Property 56674 photo 12
Property 56674 photo 13
Property 56674 photo 14
Property 56674 photo 15
Property 56674 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1999
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: Stary budynek
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod obiektowy 50284
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod obiektowy 62543
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Kod obiektowy 14552
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera