1 700 000 €
2881 €/m²
Property 39168 photo 1
Property 39168 photo 2
Property 39168 photo 3
Property 39168 photo 4
Property 39168 photo 5
Property 39168 photo 6
Property 39168 photo 7
Property 39168 photo 8
Property 39168 photo 9
Property 39168 photo 10
Property 39168 photo 11
Property 39168 photo 12
Property 39168 photo 13
Property 39168 photo 14
Property 39168 photo 15
Property 39168 photo 16
Property 39168 photo 17
Property 39168 photo 18
Property 39168 photo 19
Property 39168 photo 20
Property 39168 photo 21
Property 39168 photo 22
Property 39168 photo 23
Property 39168 photo 24
Property 39168 photo 25

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 11
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 7
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62213
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Rekomendowane Sprzedaż
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Kod obiektowy 59946
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Kod obiektowy 23867
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 35146
  • Metry kw. 582 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod obiektowy 47645
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod obiektowy 32769
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m

Subskrypcja newslettera