1 980 000 €
6556 €/m²
Property 32769 photo 1
Property 32769 photo 2
Property 32769 photo 3
Property 32769 photo 4
Property 32769 photo 5
Property 32769 photo 6
Property 32769 photo 7
Property 32769 photo 8
Property 32769 photo 9
Property 32769 photo 10
Property 32769 photo 11
Property 32769 photo 12
Property 32769 photo 13
Property 32769 photo 14
Property 32769 photo 15
Property 32769 photo 16
Property 32769 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2006
  • Liczba pokoi: 10
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 302 metrów kwadratów na Krecie. Pół-piwnica się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon z kuchnią, 2 salonów, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek, spiżarnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Kod obiektowy 14552
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62213
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 45284
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod obiektowy 49464
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera