1 900 000 €
7037 €/m²
Property 45281 photo 1
Property 45281 photo 2
Property 45281 photo 3
Property 45281 photo 4
Property 45281 photo 5
Property 45281 photo 6
Property 45281 photo 7
Property 45281 photo 8
Property 45281 photo 9
Property 45281 photo 10
Property 45281 photo 11
Property 45281 photo 12
Property 45281 photo 13
Property 45281 photo 14
Property 45281 photo 15
Property 45281 photo 16
Property 45281 photo 17
Property 45281 photo 18
Property 45281 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 270 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek, spiżarnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 39168
  • Metry kw. 590 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 37779
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 61298
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 35146
  • Metry kw. 582 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod obiektowy 49464
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod obiektowy 58507
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera