160 000 €
29 €/m²
Property 39851 photo 1
Property 39851 photo 2
Property 39851 photo 3
Property 39851 photo 4
Property 39851 photo 5
Property 39851 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 7200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,1 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka5512 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 62368
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
150 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 45378
  • Metry kw. 4551 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
160 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 6683
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
210 000 €
  • Kod obiektowy 2673
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 20944
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
140 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 49039
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 49316
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
190 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 42541
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
220 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 5480
  • Metry kw. 1691 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 40347
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera