35 000 €
45 €/m²
Property 40051 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka768 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 307 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
35 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 64713
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 10516
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
35 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 10928
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
40 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 57224
  • Metry kw. 680 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
41 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 60892
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
30 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 10830
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
43 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 42154
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
35 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 40051
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
38 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 63459
  • Metry kw. 178 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
45 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 45583
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 4700 m

Subskrypcja newslettera