Sprzedaż - Działka 101 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
Na zapytanie
Property 10516 photo 1
Property 10516 photo 2
Property 10516 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż Działka101 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
38 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 63459
  • Metry kw. 178 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
400 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 62180
  • Metry kw. 4903 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
20 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 60205
  • Metry kw. 1021 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
42 500 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64709
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
25 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 60764
  • Metry kw. 2803 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 60497
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 61262
  • Metry kw. 2481 m²
  • Odległość do plaży 40 m

Subskrypcja newslettera