360 000 €
1200 €/m²
Property 40297 photo 1
Property 40297 photo 2

Details

  • Rok budowy: 1920
  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 300 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 31119
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 9600 m
Sprzedaż
400 000 € 1454 €/m²
  • Kod obiektowy 29432
  • Metry kw. 275 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod obiektowy 36699
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
450 000 € 724 €/m²
  • Kod obiektowy 26164
  • Metry kw. 621 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 40297
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Kod obiektowy 39077
  • Metry kw. 165 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
360 000 € 1028 €/m²
  • Kod obiektowy 32020
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
490 000 € 1633 €/m²
  • Kod obiektowy 44763
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
370 000 € 1075 €/m²
  • Kod obiektowy 31831
  • Metry kw. 344 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
330 000 € 1294 €/m²
  • Kod obiektowy 45492
  • Metry kw. 255 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera