330 000 €
1294 €/m²
Property 45492 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2,4
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 255 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
420 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 10789
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
360 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 33660
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod obiektowy 36699
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 40297
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 48615
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Kod obiektowy 39077
  • Metry kw. 165 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
370 000 € 1075 €/m²
  • Kod obiektowy 31831
  • Metry kw. 344 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
330 000 € 1294 €/m²
  • Kod obiektowy 45492
  • Metry kw. 255 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
325 000 € 1805 €/m²
  • Kod obiektowy 34874
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
360 000 € 1028 €/m²
  • Kod obiektowy 32020
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 4800 m

Subskrypcja newslettera