Sprzedany
85 000 € 72 000 €
1309 €/m²
Property 40797 photo 1
Property 40797 photo 2
Property 40797 photo 3
Property 40797 photo 4
Property 40797 photo 5
Property 40797 photo 6
Property 40797 photo 7
Property 40797 photo 8
Property 40797 photo 9
Property 40797 photo 10
Property 40797 photo 11
Property 40797 photo 12
Property 40797 photo 13
Property 40797 photo 14
Property 40797 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1966
  • Rok remontu: 2019
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 6800 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 34880
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59744
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
76 000 € 1288 €/m²
  • Kod obiektowy 62549
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Kod obiektowy 63706
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 63856
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod obiektowy 64130
  • Metry kw. 16 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Kod obiektowy 64410
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
97 000 € 3233 €/m²
  • Kod obiektowy 65016
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65251
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod obiektowy 65870
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera