Sprzedaż - Apartament 118 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41401 photo 1
Property 41401 photo 2
Property 41401 photo 3
  • Kod obiektowy 41401
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 118 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod obiektowy 42384
  • Metry kw. 97 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 42405
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
890 000 € 2479 €/m²
  • Kod obiektowy 42415
  • Metry kw. 359 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
708 000 €
  • Kod obiektowy 42422
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
730 000 € 4478 €/m²
  • Kod obiektowy 42489
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Kod obiektowy 42950
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Wynajem
od 3 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 42953
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 3
Wynajem
od 4 500 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 42954
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Wynajem
od 5 500 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 42955
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera