Sprzedaż - Apartament 135 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41404 photo 1
Property 41404 photo 2
Property 41404 photo 3
  • Kod obiektowy 41404
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 135 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Kod obiektowy 41358
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Kod obiektowy 41359
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Kod obiektowy 41360
  • Metry kw. 174 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 840 000 € 17005 €/m²
  • Kod obiektowy 41361
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 400 000 € 17391 €/m²
  • Kod obiektowy 41362
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Kod obiektowy 41363
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Kod obiektowy 41364
  • Metry kw. 174 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Kod obiektowy 41365
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Kod obiektowy 41366
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 180 000 € 18166 €/m²
  • Kod obiektowy 41367
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera