340 000 €
75 €/m²
Property 4224 photo 1
Property 4224 photo 2
Property 4224 photo 3
Property 4224 photo 4

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka4500 metrów kwadratowych na Thassos. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 31000
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
350 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 3618
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
500 000 € 236 €/m²
  • Kod obiektowy 62895
  • Metry kw. 2113 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
340 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 4224
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
500 000 € 609 €/m²
  • Kod obiektowy 60800
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
330 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 3591
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
350 000 € 948 €/m²
  • Kod obiektowy 59541
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
360 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 38014
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
500 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 5813
  • Metry kw. 12912 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 3423
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera