350 000 €
948 €/m²
Property 59541 photo 1
Property 59541 photo 2
Property 59541 photo 3
Property 59541 photo 4
Property 59541 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka369 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 221 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 4224
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
350 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 3618
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 3423
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
500 000 € 609 €/m²
  • Kod obiektowy 60800
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
430 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 31000
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
350 000 € 948 €/m²
  • Kod obiektowy 59541
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 5813
  • Metry kw. 12912 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 236 €/m²
  • Kod obiektowy 62895
  • Metry kw. 2113 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
360 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 38014
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
330 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 3591
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera