587 000 €
3669 €/m²
Property 42645 photo 1
Property 42645 photo 2
Property 42645 photo 3
Property 42645 photo 4
Property 42645 photo 5
Property 42645 photo 6
Property 42645 photo 7
Property 42645 photo 8
Property 42645 photo 9
Property 42645 photo 10
Property 42645 photo 11
Property 42645 photo 12
Property 42645 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1994
  • Rok remontu: 2004
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 160 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62220
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56922
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod obiektowy 54643
  • Metry kw. 223 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 65284
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera