475 000 €
5108 €/m²
Property 61594 photo 1
Property 61594 photo 2
Property 61594 photo 3
Property 61594 photo 4
Property 61594 photo 5
Property 61594 photo 6
Property 61594 photo 7
Property 61594 photo 8
Property 61594 photo 9
Property 61594 photo 10
Property 61594 photo 11
Property 61594 photo 12
Property 61594 photo 13
Property 61594 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Sprzedaż
395 000 € 4937 €/m²
  • Kod obiektowy 65257
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod obiektowy 49459
  • Metry kw. 312 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 65284
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56920
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod obiektowy 56919
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56923
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 56208
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera