764 640 €
7015 €/m²
Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Sprzedaż
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 56208
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 65284
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod obiektowy 30518
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera