Sprzedaż - Działka 750 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini
Na zapytanie
Property 42672 photo 1
Property 42672 photo 2
Property 42672 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 8
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka750 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 450 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 53302
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 53304
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
45 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 54379
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
120 000 € 110 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 54412
  • Metry kw. 388 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
140 000 € 350 €/m²
  • Kod obiektowy 54413
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
30 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 54509
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
15 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 54512
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
110 000 € 146 €/m²
  • Kod obiektowy 54577
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
200 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 54645
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 1521 €/m²
  • Kod obiektowy 54736
  • Metry kw. 920 m²
  • Odległość do plaży 90 m

Subskrypcja newslettera