45 000 €
90 €/m²
Property 43172 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 48510
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
55 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 3917
  • Metry kw. 674 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 4173
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 63989
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
40 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 3915
  • Metry kw. 3150 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 63556
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 43172
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
65 000 €
  • Kod obiektowy 3806
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera