65 000 €
Property 3806 photo 1
Property 3806 photo 2
Property 3806 photo 3
Property 3806 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka0 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wyłączny Sprzedaż
90 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 65719
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
65 000 €
  • Kod obiektowy 3806
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
92 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 33896
  • Metry kw. 538 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
90 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 4514
  • Metry kw. 8140 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 63989
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
70 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 4174
  • Metry kw. 2720 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
75 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 20312
  • Metry kw. 776 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
90 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 4148
  • Metry kw. 4025 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
55 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 3917
  • Metry kw. 674 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
90 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 26383
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera