379 000 €
1974 €/m²
Property 44195 photo 1
Property 44195 photo 2
Property 44195 photo 3
Property 44195 photo 4
Property 44195 photo 5
Property 44195 photo 6
Property 44195 photo 7
Property 44195 photo 8
Property 44195 photo 9
Property 44195 photo 10
Property 44195 photo 11
Property 44195 photo 12
Property 44195 photo 13
Property 44195 photo 14
Property 44195 photo 15
Property 44195 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: inny
  • Energy Class: Zwolniony z obowiązkowego Certyfikatu Efektywności Energetycznej (EPC)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 192 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera basen, parking, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 5762 €/m²
  • Kod obiektowy 66025
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56921
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod obiektowy 64164
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod obiektowy 54643
  • Metry kw. 223 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 65972
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56922
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 4937 €/m²
  • Kod obiektowy 65257
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera