520 000 €
2080 €/m²
Property 65972 photo 1
Property 65972 photo 2
Property 65972 photo 3
Property 65972 photo 4
Property 65972 photo 5
Property 65972 photo 6
Property 65972 photo 7
Property 65972 photo 8
Property 65972 photo 9
Property 65972 photo 10
Property 65972 photo 11
Property 65972 photo 12
Property 65972 photo 13
Property 65972 photo 14
Property 65972 photo 15
Property 65972 photo 16
Property 65972 photo 17

Details

  • Rok budowy: 2017
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 9
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 7700 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Sprzedaż
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod obiektowy 49459
  • Metry kw. 312 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 65972
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 44007
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 65284
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod obiektowy 30518
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera