45 000 €
128 €/m²
Property 56101 photo 1
Property 56101 photo 2
Property 56101 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka350 metrów kwadratowych na Chalkidiki. The land is not buildable. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 33210
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
67 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63214
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
40 000 € 38 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 7955
  • Metry kw. 5576 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
55 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 45230
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 8477
  • Metry kw. 8400 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
57 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 22234
  • Metry kw. 5700 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 65834
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
55 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 54686
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
53 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 8141
  • Metry kw. 603 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
40 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 22233
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera