Sprzedaż - Działka 4003 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
45 000 € 20 000 €
4 €/m²
Property 45003 photo 1
Property 45003 photo 2
Property 45003 photo 3
Property 45003 photo 4
Property 45003 photo 5
Property 45003 photo 6
Property 45003 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka4003 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
38 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 63459
  • Metry kw. 178 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
45 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 45583
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 4700 m
Sprzedaż
60 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 9548
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
43 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 42154
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 33813
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
40 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 57224
  • Metry kw. 680 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
40 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 33421
  • Metry kw. 4019 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
65 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 64804
  • Metry kw. 2292 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
50 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 10517
  • Metry kw. 726 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera