Sprzedaż - Działka 4019 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
40 000 €
9 €/m²
Property 33421 photo 1
Property 33421 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,8 km
  • Odległość od lotniska: 61,4 km

Opis

Na sprzedaż Działka4019 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
42 500 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64709
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 38777
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
38 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 63459
  • Metry kw. 178 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
55 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 7282
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 235 m
Sprzedaż
53 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 47598
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
40 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 10518
  • Metry kw. 4523 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
58 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 36483
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
40 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 33421
  • Metry kw. 4019 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
40 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 35100
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
50 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 10517
  • Metry kw. 726 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera