Sprzedaż - Działka 12750 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Pirgadikia
800 000 €
62 €/m²
Property 45819 photo 1
Property 45819 photo 2
Property 45819 photo 3
Property 45819 photo 4
Property 45819 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 104 km

Opis

Na sprzedaż Działka12750 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja