Sprzedaż - Działka 2850 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Pirgadikia
1 100 000 €
385 €/m²
Property 5922 photo 1
Property 5922 photo 2
Property 5922 photo 3
Property 5922 photo 4
Property 5922 photo 5
Property 5922 photo 6
Property 5922 photo 7
Property 5922 photo 8
Property 5922 photo 9
Property 5922 photo 10
Property 5922 photo 11
Property 5922 photo 12
Property 5922 photo 13
Property 5922 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka2850 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 280 metrów kwadratowych.

Lokalizacja