Sprzedaż - Działka 6000 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Ierissos powiedział:
770 000 €
128 €/m²
Property 31597 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 76 km

Opis

Na sprzedaż Działka6000 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja