Sprzedaż - Działka 17000 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Stratoniki
700 000 €
41 €/m²
Property 45821 photo 1
Property 45821 photo 2
Property 45821 photo 3
Property 45821 photo 4
Property 45821 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 100 km

Opis

Na sprzedaż Działka17000 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 3400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 31749
  • Metry kw. 7400 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
800 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 22286
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
765 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 4600
  • Metry kw. 11300 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
600 000 € 580 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 63190
  • Metry kw. 12991 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
700 000 € 875 €/m²
  • Kod obiektowy 48716
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
640 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 2525
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
600 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 14907
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
800 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 45824
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
750 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 22385
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
770 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 31597
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera